skladové info:
SKLADEM = do 24h k odeslání
Centrální sklad = 1 až 7 pracovních dnů
Neohodnoceno

EdP 238 Tabacc Vanillia UNISEX

Obsah: 33 ml

Kvalitní parfém ve skleněné dóze s rozprašovačem, ideální nejen do kabelky, auta nebo cestovní tašky.


  • Všechny produkty jsou skladovány dle pokynů výrobce.
Centrální sklad
Značka: Parfémy Maraf
130 Kč / ks
Kategorie: EdP Kabelkové PARFÉMY - 33ml
? EdP 238 Tabacc Vanillia UNISEX: MADE IN EU

 

Parfém inspirovaný Tom Ford, Tabacco Vanille *

 

EdP 238 Tabacc Vanillia UNISEX *

 

Vůně která definuje skutečnou krásu. Je to kombinace protikladů na mnoha úrovních, dominantní tabáková vůně dokonale okořeněná sladkou vanilkou. Pikantní akcenty dodávají tóny sušeného ovoce. Vůně dřeva vyvolává mystické, posvátné asociace. Hřejivá a vznešená kompozice.

 

Hlavní nóta: tabákové listy, tóny koření

Srdeční nóta: fazole tonka, vanilka, kakao

Základní nóta: sušené ovoce, dřevité tóny

 

Úžasné složení kompozice parfému, ale také charakter balení kterým je velmi praktický skleněný flakon s atomizérem o objemu 33 ml, který si můžete vzít kamkoli s sebou. Vejde se do kapsy saka, příruční tašky nebo kabelky. Sáhněte po něm kdykoli budete potřebovat podpořit svou osobitou vůni. Naštěstí to nebudete muset dělat často, protože vůně vydrží až 8 hodin po aplikaci na vlasy a pokožku. Pokud si parfém navíc aplikujete na oblečení, vůně s vámi vydrží až několik dní. Parfém vděčí za svou sílu nadstandardně vysokému obsahu vonných olejů (ca kolem 20 %), což potvrzuje, že máte co do činění s velmi kvalitní parfémovou vodou. 

 

Obecné doporučení: Parfém potřebuje ke svému rozvinutí teplo a na lidském těle je z tohoto hlediska několik vhodných míst. Aplikujte nejlépe na tzv. pulzní body, to jsou prokrvená místa pokožky jako zápěstí, krk, spánky, oblasti za ušima, dekoltu, loketní jamky, podkolenní jamky a kotníky. Parfém nanášejte na tato prohřátá místa kůže ideálně ještě před obléknutím. Vůni nastříkejte ze vzdálenosti ca do 30 cm. Vyhněte se roztírání vonné směsi, hlavně tření zápěstí o sebe, ať nenarušíte její harmonii. Zvlášť působivě se vůně rozvine po koupeli, kdy je celé tělo rozehřáté.

Parfém uchovávejte na suchém a chladném místě.

 

 

* V případě použití shodného názvu parfému, který je chráněn registrovanými ochrannými známkami, slouží tento název pouze pro informační a srovnávací účely.

Upozornění Od pátku 3.7. do středy 8.7. DOVOLENÁ
Rozumím