skladové info:
SKLADEM = do 24h k odeslání
Centrální sklad = 1 až 7 pracovních dnů

Aloe Vera

Aloe Vera je jedinečná rostlina, která se může pochlubit tisíciletou úspěšnou tradicí, jako žádná jiná. Od nepaměti je jí připisována řada mimořádných schopností. Dávné civilizace ji obdařily přízvisky jako "rostlina nesmrtelnosti", "tichý léčitel" nebo "div pouště".

 

Aloe Vera Drinking Gely jsou výjimečný produkt pro posílení zdraví, imunity a celkové tělesné pohody. Tyto prémiové Aloe Vera Drinking Gely jsou unikátní svým vysokým obsahem 89-98 % čistého gelu z listů Aloe Vera, konkrétně odrůdy Aloe Vera Barbadensis Miller, která je prokazatelně nejúčinnější.

 

Aloe Vera použitá pro výrobu roste ve vyšších nadmořských výškách panenské přírody Mexika. Díky pečlivému sledování vody i půdy, nejsou během pěstování používány umělá hnojiva ani pesticidy. Sklizeň zralých, dvouletých rostlin probíhá výhradně ručně, což zajišťuje mimořádnou kvalitu.

 

Samotný postup výroby také představuje odlišení od konkurence. Je zpracovávána pouze dužinu listů, tedy čistý Aloe Vera gel bez slupek, které mohou obsahovat projímavý aloin. LR Aloe Vera Drinking Gel je tedy velmi jemný a vysoce stravitelný.

 

Kvalita a čistota produktů Aloe Vera Drinking Gel je pravidelně kontrolována a certifikována nezávislými testovacími instituty SGS INSTITUT FRESENIUS a IASC. Můžete tak být jisti, že jde o absolutně jeden z nejlepších produktů na trhu.

 

Proč právě Aloe Vera Drinking Gely od LR:

1. Vysoký obsah čistého Aloe Vera gelu: Gely obsahují 89-98 % čistého gelu z listů Aloe Vera, což je zárukou maximálního účinku.

 

2. Pěstování bez chemie: Aloe Vera použitá pro výrobu roste ve vyšších nadmořských výškách panenské přírody Mexika, bez použití umělých hnojiv a pesticidů.

 

3. Ruční sklizeň zralých rostlin: Sbírají se pouze zralé rostliny (starší dvou let), což zaručuje nejlepší kvalitu.

 

4. Šetrný postup výroby: Zpracovávána je pouze dužinu listů, ne slupky, takže LR Aloe Vera Drinking Gely jsou jemné a stravitelné.

 

5. Kontrolovaná kvalita: LR Aloe Vera Drinking Gely jsou pravidelně kontrolovány a certifikovány nezávislými testovacími instituty SGS INSTITUT FRESENIUS a IASC což je nejvyšší možná certifikace od rostliny až po hotový produkt.

 

 

A co vše aloe vera obsahuje?

 

Vitamíny: B1, B2, B6, B12, C, cholin, kyselinu listovou, beta-karoten a alfa-tokoferol.

Minerály: sodík, draslík, mangan, hořčík, vápník, zinek, měď, chrom, železo, selen a fosfor.

Esenciální aminokyseliny: lysin, valin, leucin, threonin, methionin, isoleucin, fenylalanin, histidin a arginin.

Neesenciální aminokyseliny: hydroxyprolin, glutamová kyselina, asparagová kyselina, prolin, alanin, tyrosin a glycin.

Enzymy: oxidáza, kataláza, myláza, celuláza, lipáza, fosfatáza, kreatinfosfokináza, dehydrogenáza a další.

Typy mono- a polysacharidů: manóza, glukóza, celulóza, L-rhamnóza, aldopentóza, manan, acetylovaný manan, acemanany (acetylované glukomanany), galaktan, glukomanan, glukogalaktomanan, galaktogalakturan, galaktoglukoarabidomanan, arabidogalaktan, pektiny, hemicelulózy a xylan.

Další obsažené látky: cholesterol, kampesterol, triglyceridy, triterpenoidy, steroidy, beta-sitosterol, ligniny, gibereliny, lektiny, salicylová kyselina, arachidonová kyselina, alfa-linolová kyselina, draselný sorbát.

Záznamy nebyly nalezeny...

Upozornění Od pátku 3.7. do středy 8.7. DOVOLENÁ
Rozumím