skladové info:
SKLADEM = do 24h k odeslání
Centrální sklad = 1 až 7 pracovních dnů

LR Pro 12

Potraviny, které ztěžují trávení, nás zaskočí na každém kroku a naše zažívání s nimi každodenně soupeří. Nepravidelná stolice, zácpa, průjem, nepohodlí při vyprazdňování, pocit nafouklého břicha, ale i nepříjemný dech či pálení žáhy - to jsou varovné signály, které bychom neměli ignorovat. Pokud se u Vás objeví některý z těchto příznaků, je důležité věnovat tomu pozornost. Mohlo by to naznačovat, že Vaše střeva nejsou v optimální kondici.

 

Jídlo, které je pro organismus těžko stravitelné, může v trávicím systému zůstat i několik týdnů, kde se hromadí, kazí a uvolňuje toxické látky. Tato „skrytá skládka“ může mít drastické důsledky na zdraví. Střevní prostředí se stává toxické, což může snížit jeho funkčnost až o 50%. Vzhledem k tomu, že střeva tvoří 80 % naší imunitní obrany, je důležité tuto informaci brát vážně.

 

Střeva jsou klíčovým orgánem naší imunity, a jejich nepohodlí se proto silně projevuje na našem zdraví. Trápí-li Vás časté nemoci a stálá únava, může být příčinou právě problém ve Vašem břiše. Střídmé stravování může problémům předcházet, ale ještě účinnější je cílená péče o střeva.

 

Probiotické kapsle Pro 12, plné milionů prospěšných bakterií, jsou výborným nástrojem pro péči o střeva. Tyto bakterie osídlí celou plochu střeva a fungují jako „úklidová brigáda“, která dokáže porazit škodlivé bakterie, eliminovat toxické procesy a nastartovat přirozené a šetrné pročišťování střev.

 

1. Množství prospěšných bakterií: čím více prospěšných bakterií obsahuje probiotický doplněk, tím lépe fungují Vaše střeva. Pro 12 obsahuje 12 různých bakteriálních kmenů, což je v souhrnu 1 miliarda prospěšných bakterií.


2. Patentovaný postup výroby: Pro 12 využívá unikátní mikrokapsle s patentovaným zapouzdřením, které bakterie chrání před kyselinami během jejich cesty žaludkem.


3. Pro 12 jsou obohaceny podpůrným prebiotikem: nestravitelnou složkou stravy, která probiotikům poskytuje živiny a podporuje jejich správný růst a aktivitu.

 

Studie ukázaly, že dvojité patentované mikrozapouzdření Pro 12 účinně chrání probiotické bakterie před žaludečními šťávami během jejich cesty do střeva.

 

Antibiotika slouží k likvidaci nepřátelských bakterií ve střevech, ale bohužel nedokážou rozlišit mezi různými typy bakterií a tak mohou vyhubit i ty prospěšné. Imunita je v normě pouze tehdy, když je v našem střevě rovnováha mezi přátelskými a nepřátelskými bakteriemi, což se po užití antibiotik často nedaří udržet. S Pro 12 kapslemi můžete svým střevům pomoci navrátit rovnováhu.

 

12 cenných bakteriálních kmenů v produktu LR Pro 12 

účinné látky:

 • Bifidobacterium Iongum
 • Bifidobacterium breve
 • Bifidum Bifidobacterium
 • Bifidobacterium infantis
 • Bifidobacterium lactis
 • Lactobacillus plantarum
 • Lactobacillus casei
 • Lactobacillus bulgaricus
 • Lactobacillus paracasei
 • Lactobacillus rhamnosus
 • Lactobacillus acidophilus
 • Streptococcus thermophilus

Záznamy nebyly nalezeny...

Upozornění Od pátku 3.7. do středy 8.7. DOVOLENÁ
Rozumím